درباره ما

سایت رسمی صدای ایران سعی بر آن دارد تا با معرفی و عرضه مستقیم، ایمن و ارزان قیمت  محصولات صوتی در ارتقا و توسعه سالن های کنفرانس، مساجد، حسینیه ها و مدارس گامی به جلو بردارد.

فکر اولیه راه اندازی فروشگاه اینترنتی صدای ایران به سالهای ۸۴ و ۸۵ بر می گردد که به دلیل مهیا نبودن زیرساخت لازم در کشور تا سال ۸۹ مسکوت ماند.  نهایتا در سال 97 اولین گام اجرایی در مسیر راه اندازی فروشگاه اینترنتی صدای ایران برداشته شد. از مهمترین نقاط قوت این مجموعه ارائه محصولات متنوع صوتی و میکروفن بازار کشور عزیزمان ایران می باشد. این بستر برای شناساندن کالای همه شرکتها و تولیدکنندگان این بازار محیا گشته است تا با شناساندن و عرضه محصولات خود در بازار اینترنتی هم از مزایای این دنیا ی به روز بهرهمند گردند و هم متقاضیان بتوانند بهترین محصول که برای آنها مناسب است با بهترین قیمت در بازار رقابتی و تولید کنندگی پیدا کنند.

استراتژی مدیران صدای ایران از همان ابتدا خلق بیشترین مزیت برای مشتریان و تامین رضایت حداکثری آنها بود. آنها موفقیت خود را صرفا در گرو رضایت مشتریان خود می دانستند، زیرا آگاه بودند که در دنیای کنونی و با وسایل ارتباطی پیشرفته و گسترش شبکه های اجتماعی، رضایت مشتریان تنها برگ برنده آنها خواهد بود و لذا سعی نمودند بجای صرف بودجه های کلان برای تبلیغات، تمرکز و بودجه خود را صرف تامین حداکثر رضایت مشتریان کنند.

عرضه محصولات با کمترین قیمت و با کمترین حاشیه سود، عرضه محصولات مختلف با تنوع بالا در برندها، عرضه محصولات برندهای معتبر و شناخته شده با گارانتی های اصلی، ارسال سریع و رایگان حتی در مورد کالاهای حجیم (نظیر پاور میکسرها)، راه اندازی یک وب سایت با امکانات فنی کامل و کاربرپسند برای سهولت استفاده توسط مشتریان، روشهای ارسال متعدد برای انتخاب توسط مشتریان، سیستم هوشمند پیگیری سفارشات، امنیت در خرید اینترنتی کالاهای ارزان و گران قیمت با داشتن نماد الکترونیکی در کنار سایر امکانات منحصر به فردی که برای تامین رضایت مشتریان به مرور زمان توسط این فروشگاه ارائه خواهد شد، نشان دهنده رویکرد جدیدی در بین فروشگاه های اینترنتی می باشد.

در حال حاضر این فروشگاه دارای تیم های تخصصی در حوزه های فروش، معرفی محصولات ، تأمین کالا و  ارسال بوده که در کلیه ساعات کاری خود پاسخگوی مشتریان محترم می باشند.

جهت رسیدگی به کلیه امور مشتریان از جمله ثبت سفارشات، پاسخ به سؤالات و دریافت نظرات و پیشنهادات، انواع راه های ارتباطی از تلفن، ایمیل، پیامک در فضای مجازی در نظر گرفته شده است که از طریق صفحه اصلی سایت یا صفحه تماس با ما قابل دسترسی است.